RTU studenti profesoru sagaida un apsveic lidostā

29. janvāris, 2010

Ceturtdien, 28. janvārī, aptuveni 30 RTU studentu starptautiskajā lidostā «Rīga» ar ovācijām, ziediem un plakātiem no Briseles atgriežamies sagaidīja RTU Muitas un nodokļu katedras vadītāju profesoru Aivaru Vilni Krastiņu, kuram Briselē pasniegts Pasaules Muitas sertifikāts, kas apliecina RTU muitas studiju programmu atbilstību pasaules standartam.

29.01.2010.

Kopā ar studentiem profesoru sagaidīja arī LTV1 raidījuma «Panorāma» žurnālisti.

{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=PRdgQNHczrE&feature=player_embedded}

RTU Studentu parlaments profesoram pasniedza Goda rakstu un ziedus. Sagaidīšanas pasākumā piedalījās arī RTU Studentu parlamenta talismans – lācis un idejas iniciators Muitas un nodokļu katedras docents Aivars Gulbis.

Jau ziņots, ka otrdien, 26. janvārī, Briselē RTU profesoram Aivaram Vilnim Krastiņam tika pasniegts Pasaules Muitas organizācijas (PMO) sertifikāts, kurš apliecina, ka RTU bakalaura un maģistra līmeņa studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana» pilnībā atbilst starptautiskajiem muitnieku profesijas standartiem. Atzinība par maģistra studiju programmu īstenošanu vienlaikus ar RTU izteikta arī Austrālijas Kanberas Universitātei un Vācijas Minsteres Universitātei.

Šādu atzinību PMO ir izteikusi pirmo reizi, tādējādi RTU šobrīd ir vienīgā universitāte pasaulē, kur muitas un nodokļu administrēšanas bakalaura līmeņa speciālisti tiek sagatavoti pēc PMO standartiem.

RTU Informācijas centrs

29. janvāris, 2010 plkst. 15:56