RTU studenti organizē starptautisku projektu «Think green, be green!»

8. novembris, 2011

Lai pievērstu uzmanību zaļajam dzīvesveidam, no 11. līdz 20. novembrim Rīgā norisināsies RTU studentu organizācijas BEST-Riga organizēts starptautisks jauniešu apmaiņas projekts «Think green, be green!».

Projektā piedalīsies 28 jaunieši no Latvijas, Itālijas, Norvēģijas un Grieķijas. Projekts ir viena no programmas «Jaunatne darbībā» aktivitātēm, kas veltīta ekoloģiskai domāšanai.

«Jaunieši katru dienu iztirzās noteiktu tēmu – atkritumu šķirošana, «zaļā dzīvesveida» popularizēšana u. c.,» stāsta viena no projekta organizatorēm Ilze Maderniece. «Projekta dalībnieki sadarbībā ar citām organizācijām meklēs arī radošu  pielietojumu otrreiz izmantojamiem priekšmetiem, kā arī organizēs «flashmob» akciju, veidos instalācijas noatkritumiem utt.»

Projekta mērķis ir veidot izpratni par to, kā cilvēks ar savu uzvedību un domāšanas veidu ietekmē globālās klimata izmaiņas pasaulē un ko jaunieši var darīt, lai veicinātu ekoloģiskas, videi draudzīgas domāšanas veidošanos un rīcību.

Visas projektā iekļautās aktivitātes un to rezultāti tiks publicēti šeit.

Projekta atbalstītāji: YOUTH IN ACTION, Rīgas Tehniskā universitāte, SIA«Pērnes L», SIA «Zaķumuižas ūdens», AS «Antalis», SIA «Nordic Sugar», SIA «Liepkalni», AS «Lāčplēša alus darītava»,  AS «Latvijas valsts meži», SIA «Daiļrade EKSPO», SIA «Cēsu alus», SIA «Rūķīšu tēja», SIA «Officeday», SIA «Hanzas maiznīca», ZS «Kalna smīdes».

BEST-Riga ir viena no BEST (Board of European Students of Techology) organizācijas grupām, kas pārstāv Rīgas Tehnisko universitāti. Kopā BEST apvieno 90 tehniskās universitātes 30 Eiropas valstīs. Popularizējot tehnisko izglītību Eiropā BEST rīko kursus, inženieru sacensības, izglītības simpozijus un citus pasākumus, kā arī – jauniešu apmaiņu.

RTUInformācijas centrs

8. novembris, 2011 plkst. 9:18