RTU studenti nosauc «Gada mācībspēkus 2011»

29. novembris, 2011

Pirmdien, 28. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Senāta sēde tika atklāta ar pagājušā gada visu astoņu fakultāšu labāko mācībspēku godināšanu, ko organizēja RTU Studentu parlaments (SP).

Skatīt galeriju

gada_macibspeks-2011.jpg«Gada mācībspēks» tika noteikts trīs kārtās. Pirmā kārta notika 2010./2011. mācību gada pavasara semestra beigās, otrā kārta norisinājāsno 1. līdz 9. novembrim. Abās pirmajās kārtās studenti vērtēja savas fakultātes mācībspēkus, aizpildot anketu portālā ORTUS. Trešajā kārtā fakultāšu pašpārvaldes deva simbolisku vērtējumu mācībspēkiem, kas par 10% ietekmēja kopējos rezultātus.

RTU SP laureātiem pasniedza arī goda liecības, kas ikdienas straujajā ritmā liktu apstāties pie tām ne tikai pašiem, bet arī kolēģiem un studentiem, lai aizdomātos – kāpēc viņi ir labākie? Pārņemot labāko no viņiem, mēs nākotnē radīsim vēl vairāk veiksmes stāstu, kurus apzīmogosim ar RTU ģerboni.

Mācībspēki pie katras fakultātes sarindoti pēc iegūto punktu skaita, sākot ar augstāko novērtējumu.

Gada mācībspēki 2011: Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte – Modris Fersters, Dainis Zemešs, Andris Fersters; Būvniecības fakultāte –Ainārs Paeglītis, Imants Mieriņš, Juris Smirnovs; Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte – Aleksandrs Kovancovs, Jānis Grundspeņķis, Nataļja Budkina; Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte –Mārtiņš Gedrovičs, Oskars Krievs; Aleksandrs Dolgicers; Elektronikas untelekomunikāciju fakultāte – Elmārs Beķeris, Kārlis Brīvkalns, Jānis Jankovskis; Inženierekonomikas un vadības fakultāte – Normunds Balabka, Ilze Garkakle, Jānis Bartušauskis; Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijasfakultāte – Svetlana Čornaja, Jurijs Ozoliņš, Igors Klemenoks; Transporta un mašīnzinību fakultāte – Vladislavs Ņesterovskis, Aleksejs Kataševs, Igors Pevelko.

RTU Informācijas centrs

29. novembris, 2011 plkst. 16:39