RTU studenti Liene Ziediņa un Arturs Jaunzems nodibinājuši uzņēmumu, lai izdotu stratēģisku galda sp

26. augusts, 2014

Liene Ziediņa un Arturs Jaunzems ne vien kopā maģistrantūrā studē finanšu analīzi, bet arī ir izveidojuši uzņēmumu «BKU Group» un izdevuši galda spēli «Cargomaster». Liene stāsta, ka ideja pamēģināt savu varēšanu galda spēles radīšanā dzimusi Artura galvā. «Bijām un esam aizrāvušies ar galda spēļu spēlēšanu, apmeklējām spēļu vakarus. Visbeidzot nonācām pie atziņas, ka paši varam radīt ko vēl labāku, interesantāku, tādu, kas atbilstu visām mūsu prasībām,» norāda Arturs.

Darbs pie galda spēles «Cargomaster» aizsākās pērnā gada izskaņā, bet tās radītāji pirmo gala versijas eksemplāru vēl karstu no tipogrāfijas savās rokās varēja turēt šā gada augusta sākumā.
Spēles pamatideja: spēlētāji iejūtas loģistikas speciālistu lomā un plāno, kā izdevīgāk nogādāt nepieciešamo kravu galamērķī, pārvarot dažādus šķēršļus.

Lasiet vairāk laikrakstā «Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai»

Raksta pielikumi

26. augusts, 2014 plkst. 12:29