RTU studenti kļuvuši par Rīgas domes Satiksmes departamenta organizētā konkursa laureātiem

4. janvāris, 2011

Vairāki Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aizvadītā gada nogalē kļuvuši par Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta organizētā konkursa «Par labāko doktorantu, maģistrantu, studentu un skolēnu pētniecības darbu, saistītu ar Rīgas pilsētas satiksmes problēmām» laureātiem.

03.01.2011.

Viņu apbalvošana notika 29. decembrī.

Konkursa dalībnieku pētniecības darbi tika izvērtēti un apbalvoti doktorantu, maģistrantu, bakalaura vai augstāko profesionālo programmu studentu, skolēnu grupā.

Konkursa laureātu vidū ir šādi RTU studenti:

• Doktora līmeņa grupa: 3. vieta Nadežda Zeniņa, darba tēma «Satiksmes līdzekļa lietošanas sadalījuma analīze ar lēmumu koku palīdzību» (darba vadītājs Jurijs Mekurjevs); veicināšanas prēmiju saņēma Antons Patļins, darba tēma «Pasažieru pārvadājumu procedūras uzlabošana Rīgas pilsētas pasažieru transporta sistēmā» (darba vadītājs Nadežda Kuņicina);
  • Maģistra līmeņa grupa: veicināšanas prēmiju saņēma Andrejs Potapovs, darba tēma «Objektorientēta elektriskā transporta sistēmu modelēšana» (darba vadītāji – Anatolijs Levčenkovs, Mihails Gorobecs);
  • Bakalaura līmeņa grupa: 3. vieta Georgijs Puškins, darba tēma «Imūno sistēmu kontrollera programmēšana intelektuālā elektrotransporta sistēmā» (darba vadītāji – Anatolijs Levčenkovs, Mihails Gorobecs).

Konkursā piedalījās Latvijas augstāko mācību iestāžu doktoranti, maģistranti, studenti, studējošo kolektīvi ar saviem pētnieciskajiem darbiem un projektiem, kursa un diplomdarba, bakalauru un maģistra darbiem.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi attīstīt studējošo zinātniskās pētniecības darbu aktuālo Rīgas pilsētas transporta satiksmes problēmu risināšanā. Konkursa galvenie uzdevumi ir apzināt talantīgu jauniešu karjeras sekmīgu startu, stimulēt augstāko un vidējo mācību iestāžu pētījumus aktuālos Rīgas transporta attīstības jautājumos, kā arī popularizēt pilsētas transporta sistēmas attīstības programmas.

Konkursa uzvarētājiem katrā grupā tika noteiktas prēmijas no Ls 50 līdz Ls 300 apmērā.

RTU Informācijas centrs

4. janvāris, 2011 plkst. 11:48