RTU studenti aicināti piedalīties jauno inženieru sacensībās «EBEC Riga»

16. novembris, 2018
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ir aicināti pieteikties Eiropas jauno inženieru sacensību EBEC (European BEST Engineering Competition) pirmajai kārtai EBEC Riga, kas norisināsies 16. februārī. Dalība sacensībās jāpiesaka līdz 20. janvārim. Labākā komanda katrā kategorijā dosies uz sacensību otro kārtu EBEC Baltic

Sacensībām ir senas tradīcijas un jau sešpadsmito gadu RTU studenti ir aicināti izveidot   četru cilvēku komandu un piedalīties  vienā no piedāvātajām sacensību kategorijām – situāciju analīze vai konstruēšana. 

Konstruēšanas kategorijā, izmantojot mehānikas, elektronikas un fizikas zināšanas, kā arī piedāvātos materiālus un loģisko domāšanu, noteiktā laikā būs jāuzkonstruē ierīce, kas veiks konkrētu uzdevumu. Savukārt, situācijas analīzes kategorijā dalībniekiem būs jārod kāds praktiski īstenojams problēmas risinājums. Abas kategorijas vērtēs nozares eksperti, ņemot vērā risinājumu oriģinalitāti un tehnisko izpildījumu.

Katras kategorijas uzvarētāji dosies uz reģionālo kārtu, kurā notiek cīņa par dalību EBEC Final 2019 - Itālijā.

EBEC Riga 16. februārī  notiks RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1. 

Jauno inženieru sacensības organizē Eiropas tehnisko universitāšu studentu biedrības BEST Latvijas nodaļa BEST-Riga. Tā rūpējas par topošo inženieru interešu izglītību un karjeras atbalstu. 

Vairāk par sacensībām un pieteikšanās anketa - mājaslapā vai EBEC Riga Facebook lapā. Papildu informācija, rakstot uz u.lv
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

16. novembris, 2018 plkst. 10:26

Līdzīgi raksti

Ziņas

_