RTU studente: «RTU augstu kotējas dažādos reitingos»

15. augusts, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) 4. kursa studente Sintija Ozoliņa laikraksta «Vaduguns» publikācijā atzinīgi stāsta par universitāti: «RTU izvēlējos, ņemot vērā masu medijos iegūto pozitīvo informāciju, kā ari labās atsauksmes no paziņām un zinošiem speciālistiem. RTU augstu kotējas dažādos reitingos, turklāt akreditāciju rezultāti studiju programmām ir novērtēti ar kvalitātes zīmi.»

Mācību pasniegšanas kvalitāti RTU Sintija vērtē ar plus zīmi: «Mācībspēki strādā ar pilnu atdevi un ir ieinteresēti, lai mēs, studenti, iegūtu pēc iespējas pilnvērtīgākas zināšanas. Arī lekciju un konsultāciju laikus mācībspēki cenšas maksimāli pielāgot studentu ērtībām, lai ikdienas plānojums ritētu efektīvi.»

«Esmu paplašinājusi zināšanu loku, ieguvusi ļoti daudz jaunas un vērtīgas informācijas, sapratusi, ka nav tādas atbildes «nē», jo visu iespējams atrisināt. Tikai jāmeklē, jārok un jāatrod. Universitātē sastaptie pasniedzēji palikuši atmiņā kā personas, kuras palīdzēs arī pēc absolvēšanas,» uzskata studente.

Viņa piedalās arī universitātes rīkojos pasākumos. To klāsts ir visai plašs, tādēļ katrs var atrast kaut ko interesantu. «Pirmajā studiju gadā notika iesvētības, universitāte rīko arī pavasara un rudens sporta spēles, Valentīndienas un Ziemassvētku balles, tikšanās un diskusiju vakarus ar labiem savas nozares speciālistiem un profesionāļiem, kā arī daudz ko citu,» atklāj Sintija.

RTU Informācijas centrs

15. augusts, 2013 plkst. 11:43