RTU Student, vai esi gatavs mēroties inženiera spēkā ar skolēniem RTU BEST Inženieru Sacensībās?

11. janvāris, 2013

Ziņojam, ka ir noslēgusies skolēnu komandu pieteikšānās Skolēnu Inženieru Sacensībām. Pēc veiksmīgas atlases kārtas pārvarēšanas, 14 vidusskolēnu komandām no visas Latvijas tiek dota iespēja piedalīties RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensību nākamajā atlases kārtā. Visām komandām tika izsūtīts uzdevums, kas tām jāizpilda mēneša laikā.

Divas uzvarētāju komandas, kuras paziņosim februāra vidū, tiks aicinātas uz RTU BEST Inženieru sacensībām, lai aci pret aci spēkotos ar RTU studentiem. Patiesi lepojamies ar drosmīgajiem vidusskolēniem un viņu skolotājiem no Valkas ģimnāzijas, Ogres 1. vidusskolas, Daugavpils 10. vidusskolas (2 komandas), Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, Rudzātu vidusskolas, Maltas 1. vidusskolas, Rīgas 21. vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas (2 komandas) un Rīgas 41. vidusskolas.

Savukārt studentu pieteikšanas sāksies jau 28. janvārī!

RTU BEST Inženieru Sacensību patrons: UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

11. janvāris, 2013 plkst. 14:26