RTU sportists uzstāda jaunus Latvijas rekordus

20. oktobris, 2009

Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes maģistrants Andrejs Makuha nupat atgriezies no starptautiskām svaru bumbas sacensībām Lietuvā, kur uzstādīja trīs jaunus Latvijas rekordus.

20.10.2009.

Sestdien, 17. oktobrī, notikušajās svaru bumbu sacensībās, kurās piedalījās Latvijas, Lietuvas un Krievijas atlēti, A. Mahuka izcīnīja pirmo vietu visās svara kategorijās un ieguva spēcīgākā sportista titulu, kā arī uzstādīja trīs jaunus Latvijas rekordus 32 kg svarbumbu celšanā divcīņas vingrinājumā vīriešiem svara kategorijā – 63 kg: grūšanā – 70 punkti; raušanā – 102 punkti; summā – 121 punkts.

Iepriecinošus rezultātus uzrādīja arī pārējie RTU svaru bumbu sacensību dalībnieki: Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes students Kaspars Kroičs [78 kg] izcīnīja otro vietu. Savukārt Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studenti Vitālijs Kozlovs [85 kg] un Maksims Ivanovs [95kg] izcīnīja pirmo un otro vietu savās svara kategorijās.

Kā informē RTU Sporta klubs, šīs sacensības bija sagatavošanās posms pirms Pasaules čempionāta, kas notiks Tallinā novembra sākumā. Pasaules čempionātā RTU pārstāvēs A. Mahuka un K. Kroičs.

20. oktobris, 2009 plkst. 15:51