RTU sportisti uz SELL sporta spēlēm Jelgavā dodas cīnīties par medaļām

21. maijs, 2009

Ceturtdien, 21. maijā, vairāk nekā 100 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) labākie sportisti no 10 RTU sporta izlašu komandām dosies uz Jelgavu, lai cīnītos par medaļām Somijas un Baltijas valstu studentu 25. sporta spēlēs (SELL), kas līdz 24. maijam norisināsies Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

21. 05. 2009.

«Dalībai SELL sacensībās RTU Sporta klubs ir izvirzījis labākos no labākajiem RTU sportistiem. Sportistu vidū ir jūtams spēcīgs komandas gars, un uz Jelgavu braucam cīnīties par uzvaru,» atzīst RTU Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere.

Par medaļām RTU sportisti cīnīsies vairākās disciplīnās: estētiskajā vingrošanā, vieglatlētikā, basketbolā, šahā, florbolā, džudo, minifutbolā, peldēšanā, galda tenisā un volejbolā.

Izvērtējot RTU sportistu panākumus iepriekšējās SELL sporta spēlēs, S. Vīlistere prognozē, ka, līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad labākos rezultātus RTU sportisti varētu sasniegt vieglatlētikā un šahā. Lai gan iepriekšējās SELL spēlēs RTU vīriešu komandas nestartēja basketbolā un volejbolā,  taču, pēc S. Vīlisteres prognozēm, uz labiem rezultātiem var cerēt arī šajās disciplīnās.

SELL studentu sporta spēlēs satiksies 53 studentu komandas no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Čehijas, Francijas, Itālijas, Norvēģijas, Slovēnijas, Šveices un Vācijas, pavisam aptuveni 1400 dalībnieku. SELL sporta spēles ir viens no lielākajiem ikgadējiem Baltijas augstskolu sporta pasākumiem.

Sporta spēļu svinīga atklāšana iecerēta 22. maijā plkst. 19 Jelgavas pils pagalmā, kad, skanot studentu himnai «Gaudeamus», tiks pacelts SELL spēļu karogs.

Spēļu uzdevums ir veicināt un popularizēt studentu sportu augstskolās, noskaidrot Baltijas reģiona augstskolu spēcīgākos sportistus komandu un atsevišķos sporta veidos. Sacensībās var piedalīties visi augstskolu pilna laika studenti, kā arī tie augstskolu absolventi, kuri augstskolu ir absolvējuši spēļu norises gadā.

Somijas un Baltijas valstu studentu 25. sporta spēles organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta klubu.

RTU Informācijas centrs

21. maijs, 2009 plkst. 9:52