RTU Sporta klubs komandas sastāvā aicina jaunus svarbumbu cēlājus

16. novembris, 2010

Lai stiprinātu RTU Svarbumbu cēlāju komandu, RTU Sporta klubs aicina komandai pievienoties jaunus, mērķtiecīgus jauniešus. Tā ir iespēja uzlabot veselību, attīstīt mērķtiecību, fiziskos rādītājus un sajust komandas garu.

16.11.2010.

RTU svarbumbu sportisti nupat Somijā ieguvuši pasaules vicečempionu titulu. RTU komanda regulāri piedalās Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās un gūst labus panākumus, tomēr līdz uzvarai mazliet pietrūkst, jo arī tik individuālā sporta veidā kā svarbumbu celšana ļoti svarīga ir komandas saliedētība, nevis tikai n-tās svarbumbas pacelšanas reizes līderu izpildījumā.

«Nevajag uztraukties par to, ka pirmajā reizē tik labi nesanāk, sāp muskuļi vai liekas, ka visi smiesies par to, ka pacelsi tik maz – tam cauri ir gājuši visi. Lai kļūtu par labu cēlāju ir nepieciešama spēka izturība – tas nozīmē, ka bez grūtībām jāspēj noskriet ne tikai 10 km krosiņš, bet arī pacelt smagāku kartupeļu maisu. Lai kļūtu par Pasaules rekordistu, treniņos jāpaceļ n-tās tonnas svara. Tam ir nepieciešama liela mērķtiecība un veselība. Tomēr svarīgākais nav pārcensties un sabojāt veselību, bet uzlabot to un attīstīt sevī tiekšanos uz mērķi, fiziskos rādītājus un sajust komandas garu,» atzīst RTU svarbumbu cēlāji.

Nākamās sacensības svarbumbu celšanā, kurās var startēt jebkurš RTU students: 2010. gada 1. decembrī Skolas ielā 11. Svēršanās no plkst. 16 līdz 17; sacensību sākums plkst. 17. Svara kategorijas: –63 kg; –68 kg; –73 kg; –78 kg; –85 kg; –95 kg; –105 kg; +105 kg.

Savukārt Latvijas kauss svarbumbu celšanā notiks 18. decembrī Rīgā.

RTU Sporta klubs

16. novembris, 2010 plkst. 13:38