RTU spēlē basketbolu Rīgas svētkos

20. augusts, 2010

20.–21. augustā, Rīgas ostas 810 gadu jubilejas un Rīgas pilsētas svētku laikā, notika diennakts basketbola turnīrs «Krastu mačs». Turnīrā piedalījās arī Latvijas divu lielāko augstskolu komandas: RTU pārstāvēja Daugavas kreisā krasta iedzīvotājus, savukārt LU – Daugavas labā krasta iedzīvotājus. RTU komandas sastāvā spēlēja: kanclers Ingars Eriņš, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes dekāns profesors Valdis Kokars, Studiju daļas vadītājas p. i. Uģis Citskovkis, Sporta katedras lektors Aivars Vīnbergs, Sporta katedras docents Egīls Pāns un studenti – Artūrs Kramiņš, Ģirts Puķe, Kristaps Dārgais, Aigars Indrikovs, Jānis Dilevka un Arnis Servuts.

21.08.2010.

Mačs RTU vs LU notika 20. augustā plkst. 22.15 pie Kongresu nama. Pirmās ceturtdaļas RTU komandai izvērtās neveiksmīgas, vēlāk spēle izlīdzinājās. Tomēr, lai atgūtu spēles sākumā zaudētos punktus, laika bija par maz, un RTU komanda ar rezultātu 48:57 sīvā cīņā piekāpās LU.

Kā ziņo portāls www.vefriga.com, pirmais diennakts basketbola turnīrs «Krastu mačs»,  kurā piedalījās gandrīz 700 dalībnieki, noslēdzās ar Daugavas kreisā krasta uzvaru pār labo krastu, rezultāts 1417:1326.

Turnīra «Krastu mačs» dalībnieku saraksts.

Papildu informācija VEF Rīga mājaslapā.

20. augusts, 2010 plkst. 11:44