RTU Senāta priekšsēdētāja: Nākamais gads RTU būs pārmaiņu gads

14. oktobris, 2010

Nākamais gads RTU būs pārmaiņu gads, tāpēc visi to gaida ar nelielām bažām, taču tas, kā universitāte attīstīsies turpmāk, ir pašu rokās – RTU Senāta svinīgajā sēdē, kura 14. oktobrī notika par godu RTU 148. gadadienai, teica RTU Senāta priekšsēdētāja profesore Māra Jure.

14.10.2010.  Skatīt galeriju

sviniga_senata_sede_rtu-148.jpg«Nākamo gadu mēs visi gaidām ar nelielām bažām, jo RTU struktūrvienību vadītāji nupat ir saņēmuši finansējuma rādītājus nākamajam finanšu posmam. Tur nav nekādu pārsteigumu un nekā īpaši iepriecinoša arī nav. Kā ir, tā ir – neko mainīt mēs tur nevaram,» teica M. Jure. «Bet ir pāris lietas, ko nākamajā universitātes dzīves gadā mēs varam ietekmēt arī paši. Pirmkārt, tie ir lielie būvniecības projekti Ķīpsalā – mēs varam maksimāli efektīvi izmantot Eiropas piešķirto finansējumu RTU vienotā teritoriālā kompleksa izveidei. Otrkārt, ļoti būtisks notikums RTU būs decembrī plānotās RTU rektora vēlēšanas. Arī šo nākotnes ceļu mēs izvēlēsimies paši, tāpēc novēlu visiem izdarīt pareizo izvēli, lai universitāte varētu turpināt attīstīties.»

RTU Senāta svinīgās sēdes laikā RTU Goda doktora diplomu saņēma Āhenes Reinas-Vestfāles Tehniskās universitātes profesors Riks de Donkers (Vācija), tika pasniegti RTU Atzinības raksti RTU darbiniekiem, diplomi profesoriem un emeritētajiem profesoriem, kā arī doktora diplomi sešiem RTU doktoriem, kas doktora grādu ieguvuši jūnijā, augustā un septembrī.

RTU Informācijas centrs

14. oktobris, 2010 plkst. 16:01