RTU sākusies dokumentu pieņemšana

12. jūlijs, 2011

Šodien, 12. jūlijā, sākusies dokumentu pieņemšana studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kas turpināsies līdz 19. jūlijam.

Skatīt galeriju

rtu_uznemsana_2011.jpgRTU ir vislielākais valsts budžeta finansēto studiju vietu skaits – 2011./2012. akadēmiskajā gadā pirmajā kursā pilna laika pamatstudiju programmās valsts finansētās studiju vietās uzņems 1943 studentus.

RTU Uzņemšanas komisija informē, ka ir gatava darbam un aicina ikvienu vidusskolas absolventu izvēlēties studijas inženierzinātņu jomā.Jauno studentu uzņemšana Rīgā notiek RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1. Dokumentu var iesniegt arī RTU filiālēs – Daugavpilī, Liepājā,Ventspilī un Cēsīs.

Inženierzinātnes nav viegla, taču perspektīva un labi atalgota nozare, kuras pārstāvjiem nākotnē būs jākļūst par pirmo pakāpienu ceļā uz valsts ekonomiskās situācijas uzlabošanu – arī darba devēji atzīst, ka pieprasījums pēc jauniem inženiertehniskajiem speciālistiem pat šā brīža saspringtajā darba tirgus situācijā pastāv gan Latvijā, gan citviet pasaulē.

SSAD

12. jūlijs, 2011 plkst. 13:33