RTU notiek pasākums «Seko studentam»

13. marts, 2017

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) no 13. līdz 24. martam norisinās pasākums «Seko studentam». Tā laikā vidusskolēni var pavadīt dienu vai divas kopā ar RTU studentu un jau savlaicīgi iepazīt sev interesējošās studiju programmas RTU. Pasākumā piedalās 220 studenti no visām deviņām RTU fakultātēm un 353 skolēni no visiem Latvijas reģioniem.

Pasākuma «Seko studentam» laikā vidusskolēni vienas dienas laikā izseko sev interesējošās RTU fakultātes un studiju programmas studenta gaitas lekcijās, laboratorijas darbos, semināros, praktiskajās nodarbībās un bibliotēkā. Piedaloties pasākumā, skolēni varēs iepazīties arī ar RTU dienesta viesnīcu telpām un plašajām RTU ārpusstudiju iespējām – sporta nodarbībām, kultūras aktivitātēm, RTU Studentu parlamenta aktivitātēm.

Katrs skolēns sekot vienam studentam var vienu dienu. Ja skolēnu interesē divas studiju programmas, tad katrā programmā vienam studentam var sekot savā dienā.

Uzzināt vairāk par pasākumu iespējams RTU mājaslapas sadaļā «Nāc studēt».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. marts, 2017 plkst. 10:41