RTU sākas izlaidumu laiks

14. jūnijs, 2010

Otrdien, 15. jūnijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sāksies izlaidumu laiks, kas ilgs līdz 6. jūlijam. Paredzēts, ka šovasar RTU kopumā absolvēs ap 2500 jauno speciālistu.

14.06.2010.

RTU 2010. gada vasaras izlaidumi RTU 2010. gada vasaras izlaidumi 108.75 Kb

Pirmie šā gada vasaras izlaidumi paredzēti RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistra studiju programmas «Ekonomika», «Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana» studentiem – šie izlaidumi 15. jūnijā notiks RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, plkst. 13.

Inženierekonomikas un vadības fakultātes programmu absolventu izlaidumi notiks arī 18., 19., 21., 22. un 30. jūnijā.

Paredzēts, ka 22. jūnijā notiks Arhitektūras un pilsētplānošanas maģistru izlaidums, 1., 2. un 3. jūlijā – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes izlaidumi, 2. jūlijā – Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes izlaidumi, kā arī Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes izlaidums, 3. jūlijā – Būvniecības fakultātes izlaidums, 5. jūlijā – Datozinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes izlaidums, 3. un 6. jūlijā – Transporta un mašīnzinību fakultātes izlaidums.

Rīgas Tehniskā universitāte ir vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā, kurā kopumā studē aptuveni 16 000 studentu. 2009. gadā RTU absolvēja 3075 cilvēki.

Ik gadu RTU absolvē apmēram 3000 augstākā līmeņa speciālistu, lielākā daļa no tiem ir ar inženiera kvalifikāciju un darbojas tādās valsts attīstībai vitāli svarīgās tautsaimniecības nozarēs kā apstrādes rūpniecība; elektroenerģijas, siltumenerģijas, gāzes un ūdens apgāde; būvniecība; transports; sakari un telekomunikācijas u. c.

RTU Informācijas centrs

14. jūnijs, 2010 plkst. 11:12