RTU sāk sarunas par sadarbību ar IBM

27. aprīlis, 2010

Lai apspriestu RTU un pasaules lielākās informācijas tehnoloģiju un servisa kompānijas IBM sadarbību, piektdien, 23. aprīlī, grupa Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētnieku tikās ar IBM Intelektuālā īpašuma departamenta Austrumeiropas un Izraēlas nodaļas vadītāju Spiros Teleoglou.

23.04.2010.

Pēc IBM ierosinājuma, RTU zinātnieki prezentēja zinātnisko pētījumuvirzienus un iestrādes, kurās nākotnē būtu iespējama universitātes unkompānijas sadarbība. Pēc RTU zinātnieku kompetenču apzināšanas IBM unRTU pārstāvji vienojās par to, ka, neraugoties uz Latvijas valdībasatbalsta intensitāti, sadarbība zinātniskā pētniecība Latvijāalternatīvās enerģētikas, materiālzinātnes un IT jomā sāksies jaušogad. Sadarbības mērķis ir izveidot ilgtspējīgu IBM pētniecības centruLatvijā.

RTU Informācijas centrs

27. aprīlis, 2010 plkst. 19:58