RTU Sagatavošanas kursu nodaļa aicina uz tematiskajām konsultācijām fizikā 12. klasei

12. aprīlis, 2016

Lai palīdzētu sagatavoties centralizētajam eksāmenam (CE) fizikā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sagatavošanas kursu nodaļa aicina 12. klases skolēnus uz tematiskajām konsultācijām fizikā. Pirmā konsultācija – 16. aprīlī. Kopumā divu mēnešu garumā tiks piedāvātas sešas konsultācijas.

Konsultācijas notiks sestdienās no plkst. 14.45 līdz 17. Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, 231. auditorijā. Tām var reģistrēties no 12. aprīļa, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Konsultāciju cena – 60 EUR (10 EUR par katru konsultāciju).

Konsultācijās skolēni tiks iepazīstināti ar fizikas CE uzbūvi, uzdevumu veidiem, laboratorijas darbiem. Katrā konsultācijā tiks aplūkoti svarīgākie jautājumi par noteiktu tematu – pētniecisko un eksperimentālo darbību, kinemātiku, dinamiku,  molekulāri kinētisko teoriju, elektrodinamiku, optiku.

Vairāk par konsultācijām var uzzināt, rakstot RTU Sagatavošanas kursu nodaļas vadītājai Loretai Juškaitei uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 28258852 vai 67089309.

12. aprīlis, 2016 plkst. 15:33