RTU roboti ciemosies Jelgavas Metālapstrādes dienā

8. septembris, 2011

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs ik gadu Jelgavā organizē Metālapstrādes dienu, kura šogad notiks 10. septembrī Uzvaras parkā. Pasākuma programmu ar prezentācijām un demonstrējumiem papildinās arī Rīgas Tehniskās universitātes Robotikas klubs un Studentu parlaments.

Metālapstrādes dienas programma atrodama «Latvijas Avīze» (7.09.2011.).

Metālapstrādes dienā RTU Robotikas klubs piedāvās robotu – sumo cīņu robotu, līnijas sekotāju, 8 riteņu robota «visurgājēja» – paraugdemonstrējumus  un ar metālapstrādi, elektroniku un programmēšanu saistītas tehniskās jaunrades darbnīcas, lai pasākuma apmeklētāji varētune tikai novērtēt Metālapstrādes dienu dalībnieku radošo talantu, bet arī attīstīt savas mākslinieciskās un tehniskās prasmes. Būs iespēja veidot mini metāla skulptūras, salodēt «džoula zagli», ar ko iespējams pagarināt izlietotas baterijas kalpošanas laiku, vai saprogrammēt savu MiniPov gaismas diožu paneli.

Rīgas Tehniskās universitātes Robotikas klubs vienkopus sapulcējis robotu būves interesentus no dažādām universitātes fakultātēm, kas sanākuši kopā, lai ne tikai dalītos pieredzē un izglītotos iekšienē, betarī veicinātu nozares attīstību RTU un Latvijā.

RTU Informācijas centrs

8. septembris, 2011 plkst. 10:50