RTU Rīgas Inovāciju inkubators līdzdarbojas inkubatora «HUB Riga» izveidē

26. augusts, 2009

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU)  Rīgas Inovāciju inkubatora vadītājs Rihards Zariņš līdzdarbojies radošo industriju inkubatora «HUB Riga» izveidē. «HUB Riga» priekšlikums ir uzvarējis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā konkursā par tiesībām sniegt inkubācijas pakalpojumus radošo industriju uzņēmumiem Rīgā.

26.08.2009.

«HUB Riga» izveides priekšlikumu R. Zariņš sagatavoja kopā ar projekta vadītājiem Ingu Dārznieci un Jāni Gauju un sadarbībā ar starptautisko organizāciju «HUB World».

«HUB Riga» telpas atradīsies Andrejsalā, darbu inkubators plāno sākt jau šogad. Tajā ir paredzēts inkubēt uzņēmumus, kas radīs produktus vai pakalpojumus ar radošu pieeju un kam pie ekonomiskās vērtības piemitīs arī estētiskā, savā veidā unikālā pievienotā vērtība.

Ja ir idejas un apņēmība, ar dažiem simtiem latu var pietikt uzņēmējdarbības sākšanai – šādu atziņu, runājot par biznesa inkubatoru piedāvātajām iespējām, R. Zariņš ir paudis intervijā laikrakstam «Dienas Bizness».

«Dienas Biznesa» (25.08.2009.) publikācija «Iespēja aktīviem cilvēkiem».

RTU Informācijas centrs

26. augusts, 2009 plkst. 13:46