RTU Rīgas Biznesa skolas studiju programmas saņem augstu novērtējumu «Eduniversal» reitingā

23. decembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rīgas Biznesa skolas (RBS) īstenotās biznesa vadības maģistrantūras programmas «Executive MBA» un «Professional MBA» atzītas par 12. labākajām Austrumeiropas reģionā, liecina decembra vidū publiskotie «Eduniversal Best Masters Ranking Executive MBA & MBA part time – Eastern Europe» reitinga rezultāti. Tie nozīmē, ka RBS piedāvā Latvijā labāko «Executive MBA» studiju programmu.

Austrumeiropas reitingā iekļautas 20 augstākās izglītības iestāžu «Executive MBA» un «Professional MBA» studiju programmas. Reitinga pirmajā vietā ierindojusies Varšavas Ekonomikas skola.

Reitingā kopumā izvērtētas 1000 augstākās izglītības iestādes, kas piedāvā biznesa un vadības studijas, no sešiem pasaules reģioniem – Āfrikas, Centrālāzijas, Austrumeiropas, Tālajiem Austrumiem, Latīņamerikas, Ziemeļamerikas, Okeānijas un Rietumeiropas, kopumā aptverot 154 pasaules valstis.

Decembra sākumā tika publiskoti «Eduniversal» starptautiskā universitāšu un biznesa skolu reitinga «Eduniversal Business Schools Ranking» rezultāti, un tajā augstu novērtējumu saņēma RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte un RBS, pirmo reizi ierindojoties četru palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmiskās institūcijas līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā. Kopumā reitingu veido piecu palmu līgas. RTU līdz 2016. gadam atradās trīs palmu līgā.

Papildu informācija

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments