RTU Rīgas Biznesa skolā notiks Atvērto durvju diena

10. novembris, 2010

Ceturtdien, 11. novembrī, plkst. 18.30 RTU Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, notiks Atvērto durvju diena topošajiem vadītājiem, kurā tiks sniegta informācija par Ziemeļamerikas standartiem atbilstošu MBA jeb biznesa vadības maģistra grādu.

10.11.2010.

RTU Rīgas Biznesa skolas absolventi dalīsies pieredzē par studiju laiku un ieguvumiem, kas atspoguļojas viņu profesionālajā izaugsmē. Atvērto durvju dienā notiks arī asociētās profesores Anetes Pajustes mini lekcijā par investora piesaisti uzņēmējdarbībai (entrepreneural finance), ļaujot apmeklētājiem iejusties biznesa skolas atmosfērā, ziņo RTU Rīgas Biznesa skolas vadības programmu konsultante Dagnija Žiba.

Biznesa vadības maģistra grāds (MBA) ir starptautiski atzīts augstākās biznesa izglītības standarts, kas sniedz sistematizētas zināšanas visās galvenajās vadības disciplīnās un sagatavo studentus tālākai vadītāja karjerai kā privātajā biznesā, tā arī valsts un sabiedrisko institūciju pārvaldē.

Reģistrēšanās MBA atvērto durvju dienai: 67089800 vai .

RTU Informācijas centrs

10. novembris, 2010 plkst. 16:13