RTU Rīgas Biznesa skola Atvērto durvju dienā iepazīstinās ar CFA

4. novembris, 2010

Ceturtdien, 4. novembrī, plkst. 18 RTU Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, notiks CFA Atvērto durvju diena, kur varēs uzzināt par iespējām sagatavoties CFA jeb «Chartered Financial Analyst» pirmā līmeņa eksāmenam.

03.11.2010.

Atvērto durvju dienā RTU Rīgas Biznesa skolas asociētā profesore Anete Pajuste iepazīstinās ar CFA kursu saturu un struktūru. Savukārt pieredzē dalīsies cilvēki, kas jau ieguvuši CFA grādu: Swedbank valdes loceklis Toms Siliņš savu CFA grādu ieguva pirms desmit gadiem pašmācības ceļā, jo toreiz tāda sagatavošanās kursa vēl nebija, savukārt Agnese Kudrjaševa savu CFA pirmā līmeņa eksāmenu nokārtojusi šogad, jūnijā, apgūstot RTU Rīgas Biznesa skolas piedāvātos kursus, kuros bija iespēja profesionāļu vadībā secīgi aplūkot visas eksāmenā prasītās tēmas, pildīt praktiskus vingrinājumus, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem.

CFA grāda ieguvēji strādā un izmanto savas zināšanas gan bankās, brokeru un apdrošināšanas sabiedrībās, gan auditoru un konsultāciju sabiedrībās, pensiju fondos, valdības iestādēs, uzraudzības institūcijās, augstskolās, kā arī jebkura uzņēmuma finanšu vadībā. Programmas uzticība ētikas standartiem un profesionālā izcilība ir iemesls, kāpēc prestižais britu žurnāls «The Economist» CFA sertifikātu nodēvējis par finanšu profesijas «zelta standartu», atzīst RTU Rīgas Biznesa skolas Vadības programmu konsultante Dagnija Žiba.

Reģistrēšanās CFA Atvērto durvju dienai: pa tālruni 67089800 vai uz e-pastu .

RTU Informācijas centrs

4. novembris, 2010 plkst. 9:42