RTU Rīgas Biznesa skola aicina jauniešus studēt starptautiskā bakalaura programmā angļu valodā

26. februāris, 2013

Piektdien, 8. martā, no plkst. 16 līdz 18 RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS), Rīgā, Skolas ielā 11, notiks Atvērto durvju diena, kurā vidusskolēni un viņu vecāki ir aicināti iepazīsies ne tikai ar RBS piedāvātajām bakalaura studiju programmām un uzņemšanas kritērijiem, bet arī ar skolas pasniedzējiem un studentiem.

Ārzemju un Latvijas pasniedzēju vadībā studenti studiju laikā apgūs prasmi analizēt starptautisku uzņēmumu un iestāžu vadības stūrakmeņus, uzņemties atbildību un iniciatīvu lēmumu pieņemšanā, veikt darbu individuāli, komandā, rast inovatīvus risinājumus mainīgas uzņēmējdarbības vides apstākļos. Pabeidzot studijas, absolventi būs gatavi strādāt jebkurā tautsaimniecības nozarē uzņēmumos, komercbankās, apdrošināšanas kompānijās, pensiju, ieguldījumu fondos, ieskaitot nevalstiskās organizācijas.

Studiju laikā jauniešiem būs iespēja studēt sadarbības augstskolās – BI Norvēģijas Biznesa skolā Oslo vai Buffalo universitātē ASV.

Mācību procesā tiks izmantota mūsdienīga interaktīvā video auditorija, kas studentiem sniedz pieeju pasaules līmeņa mācību resursiem un vadības pieredzei tiešsaistē. Studenti tiek nodrošināti ar jaunāko biznesa un vadības literatūru angļu valodā.

Pieteikšanās 2013./2014. mācību gadam notiek:

• Līdz 16. aprīlim – pieteikšanā budžeta vietām;
  • Līdz 15. jūlijam – pieteikšanās beigu termiņš.

RBS ir vecākā un prestižākā biznesa vadības augstskola Latvijā, kas 22 darbības gados ir veiksmīgi attīstījusies kopā ar spēcīgiem starptautiskiem sadarbības partneriem – Buffalo universitāti (ASV), Otavas universitāti (Kanāda) un tagad arī – BI Norvēģijas Biznesa skolu. Kopš 1991. gada RBS absolvējuši vairāk kā 970 uzņēmēji, kuri ieņem vadošus amatus gan Latvijā, gan ārzemēs, tādos uzņēmumos kā Statoil, Latvenergo, AirBaltic, Lattelecom, Valmieras Piens, DnB Bank, Swedbank, SEB, Siemens, MTG Group u. c.

Vairāk informācijas: http://www.rbs.lv

26. februāris, 2013 plkst. 13:37