RTU rektors: RTU florbolisti ir paveikuši varoņdarbu

28. aprīlis, 2010

Sveicot Latvijas čempionus – «RTU/Inspecta» florbolistus, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Ivars Knēts atzina, ka, izcīnot Latvijas čempionu titulu, RTU florbolisti ir paveikuši varoņdarbu: «Man ir prieks, ja RTU jaunieši ir tik labā sportiskajā formā.»

28.04.2010.  Skatīt galeriju

florbolisti_big.jpg

RTU vadības tikšanās ar «RTU/Inspecta» florbolistiem notika trešdien, 28. aprīlī.

Ar RTU vadību tikās komandas «RTU/Inspecta» spēlētāji, treneri AndrisPīlups un Gints Bikars, komandas vadītājs Kārlis Cinītis, uzņēmuma a/s«Inspecta Latvia» valdes priekšsēdētājs Pēteris Druķis, kā arī RTUSporta kluba direktore Sanita Vīlistere un viņas vietnieks SandisKapleitis.

Rektors komandas spēlētājiem pasniedza RTU Atzinības rakstus un RTUsuvenīrus, savukārt komanda «RTU/Inspecta» rektoram glabāšanai uzticējaizcīnītos čempionu kausus, kuri simboliski tika nodoti RTU Sporta klubavadītājai. Pateicībā par atbalstu komandas mecenātam a/s «InspectaLatvia» RTU vadība uzņēmuma valdes priekšsēdētājam P. Druķim pasniedzaRTU Atzinības rakstu, bet komanda – karogu un medaļu.

Sveicot komandu, P. Druķis komandai «RTU/Inspecta» novēlēja jautuvākajā nākotnē gūt līdera statusu ne vien Latvijā, bet arī daudzplašākā reģionā, kā arī solīja atbalstu vēl vismaz trīs turpmākos gadus.

Kā ziņots, «RTU/Inspecta» nupat triumfēja Latvijas vīriešu florbolačempionātā – «Hipolīzings» virslīgas – turnīrā. Izšķirošā spēle, kurā«RTU/Inspecta» pieveica pagājušās sezonas čempionvienību Cēsu«Lekrings» ar rezultātu 6:4, notika 17. aprīlī.

Savukārt 24. aprīlī RTU florbolisti, kas apvienojušies komandā«RTU/Florbolam.lv», kļuva arī par «Triobet» Florbola līgas čempioniem,finālspēlē ar 12:8 uzveicot FK «Rīga» komandu.

Kā atzīst RTU rektors I. Knēts: ««RTU/Inspecta» florbolisti ir visasRīgas Tehniskās universitātes lepnums. Svarīgi, lai jaunieši attīstasevi un kļūst par daudzpusīgām, interesantām personībām, tāpēc ļotibūtiski ne vien sasniegt labus rezultātus sportā, bet arī labi studēt.Un ir pierādījies, ka parasti labākie sportisti ir arī labākiestudenti, jo sports iemāca disciplīnu. Prieks par mūsu florbolistusasniegumiem!»

RTU Informācijas centrs

28. aprīlis, 2010 plkst. 10:24