RTU Rektora padomes 2010. gada 22. marta sēdes darba kārtība

20. marts, 2010
  • Latvijas augstskolu vienošanās par sadarbību un toleranci.
  • ERAF projekta «Latvijas IT infrastruktūras un informācijas sistēmu uzlabošana zinātniskai darbībai» tālākā virzība.
  • IZM sagatavotā dokumenta «Pasākuma plāns reformām augstākajā izglītībā un zinātnē» tālākā virzība.
  • ES Zinātniskās un tehniskās pētniecības komitejas veiktā Latvijas zinātnes, tehnoloģiju un inovācijas sistēmas ekspertīze.
  • LZP piešķirtais finansējums 2010. gada sadarbības projektiem (kopā 11 projekti, t. sk. 3 ar RTU līdzdalību).
  • Informācija RTU mājaslapā par visa veida RTU finansējuma izlietojumu pa gadiem.
  • RTU ēku komunālās izmaksas, fakultāšu ieguldījums savu ēku renovācijās un nekustāmā īpašuma nodokļi.
  • Rektora padomes locekļu operatīva informācija par paveikto un veicamo viņu darbības jomās.

20. marts, 2010 plkst. 14:05