RTU Rektora padomes 2010. gada 21. jūnija sēdes darba kārtība

19. jūnijs, 2010
  • Par tiesībām izvietot Eiropas Savienības kvalitātes emblēmu uz RTU Diplomu pielikumiem.
  • Par IZM Augstākās izglītības programmu akreditācijas komisijas 2010. gada 2. jūnija lēmumu atļaut RTU doktora studiju programmās pāriet no trīsgadīgām pilna laika studijām uz četrgadīgām (nepilna laika studijās – no četrgadīgām uz piecgadīgām).
  • Ārzemju studentu departamenta darbības stratēģija (I. Tipāns).
  • «Mobilā ekspozīcija» – LIAA un RTU finansēts trīsgadīgs projekts RTU studiju, zinātniskās darbības un biznesa pasākumu reklāmai (A. Zeps, M. Sniķere).
  • Par aktivitātēm ES finansētos projektos. Ar rektora rīkojumu apstiprināti projekta «RTU vienotā teritoriālā kompleksa izveide» (Ķīpsalas attīstības projekts) uzraudzības padome, projekta vadības grupa (vadītājs – RTU kanclers Ingars Eriņš), projekta vadītāja (RTU Ēku renovācijas daļas vadītāja Iveta Putniņa) un projekta ieviešanas komanda.
  • Par atskaitījumiem, kas veicami no dažādiem zinātniskajiem projektiem, lai nodrošinātu projektu efektīvu realizāciju un RTU zinātniskā potenciāla tālāku attīstību.
  • Par telpām studiju procesam un zinātniskai darbībai.
  • Rektora padomes locekļu operatīva informācija par paveikto un veicamo viņu darbības jomās.

19. jūnijs, 2010 plkst. 10:28