RTU Rektora kausa izcīņa volejbolā sievietēm

21. aprīlis, 2010

18. aprīlī notika RTU Rektora kausa izcīņa volejbolā sievietēm. Sacensību atklāja ar dalībnieču nostādīšanu parādā un galvenā tiesneša S. Kapleiša nelielu uzrunu un Rektora kausa noteikumu izklāstīšanu.

21.04.2010.

Sacensībās bija ieradušās 8 komandas, jo IEVF bija divas komandas, kas vēlējās pārstāvēt savu fakultāti. Fakultāšu komandas tika sadalītas pa divām apakšgrupām, kur 1. apakšgrupā spēlēja ETF, BF, MLĶF+APF un DITF, 2. apakšgrupa spēlēja TMF, EEF, IEVF1 un IEVF2.

Vispirms tika noteikts komandu vietu iedalījums apakšgrupās, lai pēc tam varētu izspēlēt vietu sadalījumu ieskaitei Rektora kausā. Par 7 – 8 vietu spēlēja ETF – EEF, 5 - 6 vietu MLĶF+APF – IEVF2, 3 – 4 vietu DITF – TMF, bet par augstā kaluma vietām cīnījās BF – IEVF1. Noslēdzoties pārspēlēm par vietu sadalījumu, komandas ierindojās šādā secībā: 8. vieta ETF, 7. vieta EEF, 6. vieta APF+MLĶF, 5. vieta IEVF2, 4. vieta DITF, 3. vieta TMF, 2. vieta BF, 1. vieta IEVF1.

IEVF komandu pārstāvēja: Margarita Bukovska, Linda Kauškale, Krista Strelča, Aļona Lukjanova, Tatjana Hiļko un Sanita Šreibere.

Liels paldies jāsaka trenerei Olgai Bogdanovai, par meiteņu sagatavošanu RTU Rektora kausa izcīņas sacensībām volejbolā sievietēm.

RTU Sporta klubs

21. aprīlis, 2010 plkst. 11:49