RTU rektora kausa izcīņa svarbumbu celšanā

14. decembris, 2009

2. decembrī norisinājās RTU Rektora kausa izcīņa svarbumbu celšanā, sacensības notika RTU sportā bāzē, Skolas ielā. Tajās piedalījās 60 studentu, galvenokārt – 1. kursa studenti, bet bija arī RTU svarbumbu celšana izlases dalībnieki: Andrejs Makuha (sporta meistars, Eiropas un pasaules vicečempions) un Kaspars Kroičs (3. vieta Eiropas čempionātā). Jaunajiem sportistiem bija iespēja ne tikai paskatīties, kā pieredzējuši meistari ceļ svarbumbas, bet arī pašiem piedalīties sacensības. Nodarbojoties ar svarbumbu celšanu, pirmkursnieki īsā laikā posmā parādīja atzīstamus rezultātus un, iespējams, drīz viņi jau varēs pievienoties RTU izlasei un piedalīties šā gada universiādē (to šogad organizē RTU). Sacensības norisinājās astoņās svara kategorijās.

14.12.2009.

Uzvarētāji savās svara kategorijās:

1. Andrejs Makuha EEF 2. kurss maģ.;
2. Edgars Aronietis BF 1. kurss;
3. Artūrs Agejevs TMF 2. kurss;
4. Nikita Teplakovs TMF 1. kurss;
5. Kaspars Kroičs ETF 2. kurss;
6. Maksims Ivanovs EEF 2. kurss;
7. Jānis Raubiško DITF 2. kurss;
8. Valters Valgačs IEF 1. kurss.

RTU Rektora kausa izcīņa svarbumbu celšanā:

7. vieta APF + MLĶF
    6. vieta BF