RTU RBS koris devies uz Ziemeļameriku

2. jūlijs, 2009

Skatīt galeriju

02.07.2009.

Lai piedalītos XIII Kanādas Latviešu dziesmu svētkos Hamiltonā, sniegtu koncertus un veidotu biznesa kontaktus ASV un Kanādā, Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas (RTU RBS) koris līdz 9. jūlijam viesosies Ziemeļamerikā.

Kora Ziemeļamerikas turnejas devīze ir «Dziesmas šķērso okeānus un vieno biznesu»: pēc koncertiem RBS pārstāvji iecerējuši organizēt prezentācijas par biznesa iespējām Latvijā, ziņo laikraksts «Dienas Bizness».

Pirmo koncertu RBS koris ir jau sniedzis, tas notika Ņujorkā kopīgi ar Ņujorkas jaukto kori, kurā dzied pilsētā strādājošie japāņu izcelsmes biznesmeņi. Koncerti ieplānoti arī latviešu centrā Sidrabenē, Kanādas galvaspilsētā Otavā, Kanādas latviešu dziesmu svētkos Hamiltonā, Vašingtonā un latviešu centrā Rokvilā.

RTU RBS koris tika izveidots 2007. gadā diriģenta Eināra Verro vadībā. Korī dzied vairāk nekā 40 RBS absolventu un studentu, kas pārstāv dažādas biznesa jomas.

RTU Informācijas centrs

2. jūlijs, 2009 plkst. 12:38