RTU profesors piedalīsies LU Zinātnes kafejnīcā

28. oktobris, 2010

Ceturtdien, 4. novembrī, plkst. 18 RTU profesors Tālis Juhna Latvijas Universitātes (LU) kafejnīcā, Raiņa bulvārī 19, kārtējā «Zinātnes kafejnīcas» pasākumā stāstīs par dzeramā ūdens kvalitātes nodrošināšanu tīklā no stacijas līdz patērētājam un Rīgas dzeramā ūdens pētījumiem.

28.10.2010.

Zinātnes kafejnīcas tēma šoreiz būs «Cik vecs ir ūdens?».

Par ūdens vecumu un to, no kurienes tas radies, stāstīs LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes profesors, Lietišķās ģeoloģijas katedras vadītājs Valdis Segliņš.

Ūdens ķīmisko sastāvu skaidros LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes profesors, Vides zinātnes nodaļas vadītājs Māris Kļaviņš.

Stāstījumu par ūdeņiem Latvijā – kā tie veidojas, kur atrodas, par to dažādību un arī vecumu stāstīs LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes  vadošā pētniece Aija Dēliņa.

Pasākumu vadīs Juris Šteinbergs – zinātnieks un populāra TV raidījuma seja. Uz Zinātnes kafejnīcu aicināti visi interesenti.

Pasākumu būs iespējams vērot arī tiešraidē LU portālā.

RTU Informācijas centrs

28. oktobris, 2010 plkst. 15:09