RTU profesors M. Kalniņš piedalīsies «Zinātnes kafejnīcas» diskusijā par bioplastmasu

1. decembris, 2010

Otrdien, 7. decembrī, plkst. 18 «Zinātnes kafejnīcā» Latvijas Zinātņu akadēmijā notiks diskusija «Plastmasa un bioplastmasa – sadarbība vai karš?». Kā viens no ekspertiem tajā piedalīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) profesors Mārtiņš Kalniņš.

01.12.2010.

Šajā reizē būs iespēja uzzināt visu par plastmasu un bioplastmasu, to raksturojumu, iegūšanas un izmantošanas iespējām, aplūkot vides un pārtikas kvalitātes problēmas saistībā ar plastmasas kā produktu iepakojuma materiālu izmantošanu, uzzināt speciālistu viedokļus, zināšanas un idejas par šiem jautājumiem. Diskusiju apmeklēt aicināts ikviens interesents, informē portāls «Nozare.lv».

Pasākuma sākumā eksperti ieskicēs savu skatījumu, savukārt pēc tam tiks dots vārds visiem diskusijas dalībniekiem – ikviens varēs izteikt savu viedokli, uzdot jautājumus ekspertiem, kā arī iegūt jaunas zināšanas. Viss pasākums noritēs neformālā gaisotnē, dalībniekiem malkojot kafiju vai tēju.

Diskusiju organizē Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar biedrību «homo ecos:», pasākumu vadīs Dr. Juris Šteinbergs – zinātnieks un populāra TV raidījumu seja.

Diskusija «Plastmasa un bioplastmasa – sadarbība vai karš?» 7. decembrī, plkst. 18 notiks Latvijas Zinātņu akadēmijas trešā stāva foajē, Akadēmijas laukumā 1, dalība pasākumā – bez maksas.

RTU Informācijas centrs

1. decembris, 2010 plkst. 12:22