RTU profesoriem piešķir valdības apbalvojumu par sasniegumiem izglītības un zinātnes jomā

2. maijs, 2023
Foto: Ministru kabinets

Ministru kabineta Atzinības raksts par izciliem sasniegumiem valsts labā piešķirts Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) profesoram Uldim Sukovskim un profesorei Ingai Dāboliņai.

U. Sukovskim piešķirts Atzinības raksts par ieguldījumu augstākās izglītības sistēmas pilnveidē, bet I. Dāboliņai – par Individuālo aizsardzības līdzekļu testēšanas laboratorijas izveidi un vadību un ieguldījumu sabiedrības veselības drošībā.

Ministru kabineta Atzinības rakstu pasniedz, lai izteiktu valdības atzinību privātpersonām par izciliem sasniegumiem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības, vides aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta un valsts aizsardzības jomā. Ierosinājumu par Atzinības raksta piešķiršanu iesniedz Ministru prezidents, ministri, pašvaldību vadītāji, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis vai citu nevalstisku organizāciju vadītāji.

Ministru kabineta rīkojums par Atzinības raksta piešķiršanu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. maijs, 2023 plkst. 15:48