RTU preses konferencē iepazīstina ar jaunu vidusskolēnu portālu

6. janvāris, 2010

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir izveidojusi jaunu portālu «ORTUS» vidusskolēnu auditorijai. Tas skolēniem palīdzēs sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un iejusties studiju vidē.

06.01.2010.

ORTUS vidusskolēniem piedāvās bezmaksas e-studiju sistēmas kanālu, kurā pieejami materiāli, lai sagatavotos centralizētajiem eksāmeniem matemātikā, fizikā un latviešu valodā. Tāpat portālā būs apkopota ērti lietojama informācija par sagatavošanās kursiem un iestāšanās nosacījumiem RTU, kā arī sniegta informācija par studiju programmām, RTU studiju vidi un sadzīvi.

Portāla galvenais mērķis ir ļaut skolēniem jau laikus iejusties studenta lomā un saprast, vai inženiertehniskās specialitātes apgūšana ir pareizā izvēle pēc vidusskolas absolvēšanas.

Vidusskolēniem portālā tiks piedāvāta iespēja izteikt viedokli un diskutēt forumā, kā arī uzdot RTU studentiem un mācībspēkiem interesējošos jautājumus, atrast domubiedrus un komunicēt ar potenciālajiem studiju biedriem.

Lai izmantotu ORTUS resursus, vidusskolēniem būs nepieciešams reģistrēties portālā.

Ar jauno vidusskolēnu portālu mediju pārstāvjus RTU iepazīstinās preses konferencē piektdien, 8. janvārī, plkst. 10 Rīgā, Kaļķu ielā 1, 119. telpā.

RTU Informācijas centrs

6. janvāris, 2010 plkst. 11:51