RTU Prāta spēlēs skolēniem iespēja sacensties par īpašām studiju stipendijām RTU

24. marts, 2014

Sestdien, 5. aprīlī, no plkst. 10 līdz 19 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Kaļķu ielā 1, jau piekto reizi notiks RTU Prāta spēles skolēniem, kurās tiks noskaidroti atjautīgākie dalībnieki šahā, bridžā un dambretē, ar iespēju iegūt vērtīgas stipendijas studijām RTU ar kopējo balvu fondu virs 3500 EUR.

Saņemtās naudas balvas varēs izmantot, maksājot mācību maksu RTU vai norēķinoties par sagatavošanas kursiem, vai saņemt kā stipendiju iestājoties RTU. Līdztekus naudas balvām dalībnieki izcīnīs kausus un citas balvas.

Piedalīties RTU Prāta spēlēs skolēniem 2014 var jaunieši, kuriem nav augstākās izglītības un kuri nav studējuši RTU. Īpaši aicināti piedalīties ir 8.–12. klašu skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt RTU. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Pieteikšanās notiek elektroniski. Sacensību nolikumi atrodami RTU Sporta kluba mājaslapā.

Informācijas centrs

24. marts, 2014 plkst. 14:41