«RTU Prāta spēlēs 2013» sadalītas īpašas studiju stipendijas RTU

29. aprīlis, 2013

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) jau ceturto gadu notika «RTU Prāta spēles 2013», kurās piedalījās 162 skolēni no visas Latvijas, sacenšoties šahā, dambretē un citās intelektuālajās spēlēs un iegūstot vērtīgas stipendijas RTU ar kopējo balvu fondu virs Ls 3000.

Skatīt galeriju

rtu_prata_speles-2013_0046.jpg

Sestdien, 27. aprīlī, dalībnieki sacentās šahā, bridžā un stratēģiskajā spēlē «Katanas ieceļotāji». Šahā jau otro reizi par uzvarētāju kļuva Artūrs Bernotas (Rīgas 54. vidusskola), balvā saņemot apliecinājumu 200 latu vērtībā. Otro vietu un balvu 150 latu vērtībā ieguva Edgars Stepiņš(Jelgavas Valsts ģimnāzija), savukārt trešo vietu un balvu 100 latu vērtībā saņēma Klāvs Stabulnieks (Rīgas Lietuviešu vidusskola).

Bridžā trešo vietu ieguva Viktors Iļdeikins un Gustavs Pētersons (abi Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), balvā katrs saņemot apliecinājumu 40 latu vērtībā, otrajā vietā ierindojās vēl divi šīs skolas pārstāvji – Edgars Liepiņš un Pēteris Ratnieks, saņemot katrs apliecinājumu 70 latu vērtībā. Savukārt par uzvarētājiem kļuva Leo Vegners un Nauris Pelsis (Latvijas Universitāte), balvā saņemot katrs apliecinājumu 90 latu vērtībā.

Stratēģiskajā spēlē «Katanas ieceļotāji» par divkārtēju uzvarētāju kļuvaReinis Pulkstenis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), savukārt otro un trešo vietu ieguva Aleksandrs Juška (Rīgas Centra humanitārā vidusskola) un Edvards Andris Prūsis (Ikšķiles vidusskola).

Svētdien, 28. aprīlī, tika noskaidroti uzvarētāji dambretē un intelektuālajā spēlē «Karkasone». Par uzvarētāju dambretes turnīrā kļuvaJeļena Česnakova (Rīgas 34. vidusskola), balvā saņemot apliecinājumu 200 latu vērtībā. Otro vietu un apliecinājumu 150 latu vērtībā saņēma Dmitrijs Brofkins (Rīgas Daugavgrīvas vidusskola), savukārt trešo vietu un apliecinājumu 100 latu vērtībā saņēma Leons Bersons (Šimona Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola).

Intelektuālajā spēlē «Karkasone» uzvarēja Aivars Lejnieks (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija), balvā saņemot apliecinājumu 120 latu vērtībā. Aleksandrs Juška (Rīgas Centra humanitārā vidusskola) ieguva godpilno otro vietu unapliecinājumu 100 latu vērtībā, savukārt trešo vietu un apliecinājumu 80 latu vērtībā ieguva Reinis Pulkstenis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija).

RTU Informācijas centrs

29. aprīlis, 2013 plkst. 12:54