«RTU Prāta spēlēs 2013» sacentīsies par īpašām studiju stipendijām RTU

26. aprīlis, 2013

27. un 28. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) jau ceturto gadu notiks «RTU Prāta spēles 2013», kurās tiks noskaidroti atjautīgākie dalībnieki šahā, dambretē un citās intelektuālajās spēlēs, kuri iegūs vērtīgas stipendijas studijām RTU ar kopējo balvu fondu virs Ls 3000.

Sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 10 līdz 19 RTU Lielajā aulā jaunieši sacentīsies šahā, bridžā un noskaidros veiksmīgākos intelektuālajā spēlē «Katanas ieceļotāji». Savukārt svētdien, 28. aprīlī, no plkst. 11.30 līdz 19 tiks noskaidroti uzvarētāji dambretē un citā populārā intelektuālajā spēlē «Karkasone».

«Organizējot RTU Prāta spēles, jaunieši tiek mudināti attīstīt loģisko un radošo domāšanu, atmiņu un uzmanību, prasmi uzvarēt un zaudēt, uzlabot erudīciju un gūt jaunus draugus,» norāda RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

«RTUPrāta spēļu 2013» kopējais balvu fonds pārsniedz Ls 3000. Saņemtās naudas balvas varēs izmantot, maksājot mācību maksu RTU vai norēķinotiespar sagatavošanas kursiem, vai saņemt kā stipendiju iestājoties RTU. Līdztekus naudas balvām dalībnieki izcīnīs kausus un citas balvas.

Piedalīties«RTU Prāta spēlēs 2013» var jaunieši, kuriem nav augstākās izglītības un nav studējuši RTU. Īpaši aicināti piedalīties ir 10.–12. klases skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt RTU. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Pieteikšanās notiek elektroniski vai arī klātienē –sacensību notikuma vietā. Sacensību nolikumi atrodami RTU Sporta kluba mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

26. aprīlis, 2013 plkst. 21:00