RTU plūc laurus konkursā „Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē 2008”

25. septembris, 2008

RTU konkursā piedalījās ar Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta īstenoto latviešu valodas apguves projektu „Latviski par Eiropu un eiropiešiem" un ieguva Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas speciālbalvu.

Konkursā   bija pieteikti vēl septiņi projekti: Ventspils 6. vidusskolas projekts „Valodas svētki”, Mālpils pagasta padomes projekts „Valodām draudzīgs pagasts”, Rīgas Teikas vidusskolas projekts „Ieklausies manī – uzrunā mani”, Rīgas 25, vidusskolas projekts „Starpkultūru mijiedarbība dažādu valstu skolu partnerattiecībās”, Lestenes pamatskolas projekts „Kas es esmu?”, SIA „Centro Picasso” projekts „Spāņu mācību centrs Picasso”, Gulbenes ģimnāzijas projekts „Sadosim rokas Eiropā”.

Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē (EAZVA) ir Eiropas Savienības projekts, kas Latvijā darbojas kopš 2002. gada, un kura būtība ir meklēt un atrast jaunas, oriģinālas, valodu apguves metodes un paņēmienus. Šī gada konkursa tematiskā prioritāte bija starpkultūru dialogs. APA aicināja pieteikties dalībniekus ar inovatīviem valodu apguves projektiem, kuros vairāku kultūru aspekti tiek atspoguļoti valodu stundās un tiek vairota interese par valodām ar kultūras pasākumu palīdzību.

25. septembris, 2008 plkst. 14:43