RTU piesaista lielāko uzmanību «Karjeras nedēļā 2013»

18. oktobris, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studiju piedāvājums piesaistījis vislielāko Jēkabpils novada vidusskolēnu interesi «Karjeras nedēļā 2013», vēstīts laikraksta «Brīvā Daugava» publikācijā.

Viesojoties Jēkabpils Tautas namā, RTU pārstāvji Jēkabpils novada vidusskolēniem un vecākiem stāstīja par inženierzinātņu profesijām, karjeras iespējām un prezentēja studentu video par RTU fakultātēm un ārpusstudiju aktivitātēm, kā arī bija iespēja uzdot dažādus jautājumus. Kā atzina RTU pārstāvji, daudzi vidusskolēni jau ir pārliecināti, kurās RTU fakultātēs studēs, uzdodot konkrētus jautājumus saistībā ar studijām un uzņemšanas noteikumiem.

Savukārt vidusskolēni, kuri vēl nav izdarījuši izvēli, kurā RTU fakultātē studēt, tika laipni aicināti apmeklēt RTU Atvērto durvju dienu, kas notiks sestdien, 26. oktobrī, no plkst. 10 līdz 12 RTU radošo industriju centrā (Rīgā, Āzenes ielā 18) un no plkst. 12 līdz 15 atsevišķās fakultātēs. Viņi arī tika aicināti līdz piektdienai, 18. oktobrim, pieteikties dalībai projektā «Seko studentam», lai vienu dienu skolēnu rudens brīvlaikā pavadītu kopā ar RTU studentiem un iepazītu viņu ikdienu.

«Karjeras nedēļa 2013» notika no 7. līdz 11. oktobrim, kuras laikā RTU vairākās Latvijas pilsētās ar pasākumu kopumu aicināja interesentus uzzināt vairāk par inženierzinātņu profesijām un karjeras iespējām.

«Karjeras nedēļas 2013» laikā RTU radošo industriju centrā vidusskolēni iepazina jaunās telpas, kas aprīkotas ar multimediju iespējām, kā arī uzzināja par studiju iespējām RTU, ārpusstudiju aktivitātēm un starptautisko studentu apmaiņas programmu «Erasmus». Vidusskolēni apmeklēja RTU Tekstilmateriālu krāsošanas laboratoriju un RTU Bioloģiski aktīvo savienojumu sintēzes laboratoriju, kā arī RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta darba telpas, kur vidusskolēni bija liecinieki inovatīvu materiālu un dizaina izstrādei. Lai vairāk uzzinātu par universitātes sniegtajām ārpusstudiju iespējām, skolēni tika iepazīstināti ar mājīgajām RTU Studentu parlamenta (SP) telpām un iesaistīšanos tā aktivitātēs, RTU Sporta kluba un RTU Studentu kluba iespējām.

RTU Informācijas centrs

18. oktobris, 2013 plkst. 11:49