RTU piedāvā izdevīgus studiju maksas samaksas veidus

12. augusts, 2010

Līdz 16. augustam var pieteikties pilna laika studijām par maksu visās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studiju programmās, (izņemot arhitektūru). Līdz 10. septembrim pagarināta uzņemšana neklātienes pamatstudiju programmās. Šogad pirmo reizi RTU piedāvā studentiem izdevīgākus studiju maksas samaksas veidus.

12.08.2010.

Izprotot šā brīža ekonomisko situāciju, RTU nāk pretī studēt gribētājiem un piedāvā jaunu, elastīgu studiju maksas samaksas sistēmu. Studējošais pats var izvēlēties sev izdevīgāko samaksas veidu. Maksu par studiju gadu var sadalīt divās, četrās vai pat astoņās daļās. Pirmajā gadījumā tas ir viens maksājums par katru studiju semestri, otrajā - divi maksājumi katrā semestrī. Ja izvēlas maksu par studiju gadu sadalīt astoņās daļās, tad katrā semestrī ir viens maksājums par diviem pirmajiem mēnešiem un trīs maksājumi par katru nākamo semestra mēnesi.

Kā jau ziņots, ļoti veiksmīgi ir noslēgusies RTU studentu uzņemšana valsts budžeta finansētajās studiju vietās, no kurām vislielāko piekrišanu izpelnījušās inženierzinātnes. RTU arī šogad ir vislielākais valsts budžeta finansēto vietu skaits Latvijas augstskolu vidū. Visas pamatstudiju budžeta vietas ir aizpildītas jau pirmajā uzņemšanas kārtā.

RTU Informācijas centrs

12. augusts, 2010 plkst. 17:17