RTU piedalās Karjeras nedēļā 2013

4. oktobris, 2013

No 7. līdz 11. oktobrim notiks Karjeras nedēļa 2013, kuras laikā Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) vairākās Latvijas pilsētās ar pasākumu kopumu aicina interesentus uzzināt vairāk par inženierzinātņu profesijām un karjeras iespējām.

Pirmdien, 7. oktobrī, plkst. 15 Liepājas Bērnu un jauniešu centrā «Vaduguns» RTU Komunikācijas un mārketinga departamenta (KMD) Mārketinga projektu nodaļas projektu vadītāja Santa Trokša stāstīs par studiju iespējām RTU,sporta un kultūras aktivitātēm un iespējām tajās iesaistīties un starptautisko studentu apmaiņas programmu «Erasmus».

Otrdien, 8. oktobrī, plkst. 16.15 RTU radošo industriju centrā (Rīgā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 18, 115. auditorijā) skolēni iepazīs jaunās telpas, kas aprīkotas ar multimediju iespējām, kā arī uzzinās parstudiju iespējām RTU, ārpusstudiju aktivitātēm un starptautisko studentu apmaiņas programmu «Erasmus». Savukārt plkst. 16.45 būs iespējaapmeklēt RTU Tekstilmateriālu krāsošanas laboratoriju un RTU Bioloģiskiaktīvo savienojumu sintēzes laboratoriju, kā arī RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta darba telpas, kur skolēni būs liecinieki inovatīvu materiālu un dizaina izstrādei. Lai vairāk uzzinātupar universitātes sniegtajām ārpusstudiju iespējām, skolēni tiks iepazīstināti ar mājīgajām RTU Studentu parlamenta (SP) telpām un iesaistīšanos tā aktivitātēs, RTU Sporta kluba un RTU Studentu kluba iespējām.

Trešdien, 9. oktobrī, plkst. 13 RTU radošo industriju centrā notiks izstādes «Rīgas Politehnikums. Lieta Nr. RP 1863–1896» atklāšana un seminārs par ievērojamiem 19. gadsimta dažādu tautību RīgasPolitehnikuma/Rīgas Politehniskā institūta (tagad – RTU) absolventiem, mācībspēkiem un studentiem.

Ceturtdien, 10. oktobrī, plkst. 10 Jēkabpils Tautas namā skolēniem un vecākiem prezentēs studentu video parRTU fakultātēm un ārpusstudiju aktivitātēm, kā arī būs iespēja uzdot dažādus jautājumus, savukārt plkst. 13.30 Jelgavas Valsts ģimnāzijā visiem Jelgavas novada skolēniem un vecākiem būs iespēja noskaidrot dažādus sev interesējošus jautājumus, kas saistīti ar studijām, studentudzīvi un citām brīvā laika pavadīšanas iespējām.

RTU Informācijas centrs

4. oktobris, 2013 plkst. 10:57