RTU pētnieki atzīti par labākajiem jaunajiem vides zinātniekiem

8. novembris, 2010

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) pētnieks Madars Reimanis un Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) pētnieks Dzintars Jaunzems ieguvuši 1. vietu Vides zinātnes balvas nominācijā «Jaunais vides zinātnieks».

08.11.2010.

Kritēriji pētnieku novērtēšanā bija gan publikāciju skaits, gan vadīto bakalaura darbu skaits un to saistība ar vides zinātni un ilgtspējīgu attīstību, gan arī ar profesionālo darbību saistītie klasifikācijas paaugstināšanas pasākumi u. c.

Kopumā vides zinātnes balvas tika pasniegtas piecās nominācijās: «Vides zinātnieks», «Jaunais vides zinātnieks», «Augstskolas vides pedagogs», «Vides zinību skolotājs», «Vides aktīvistu grupa».

Ikgadējo konkursu «Vides zinātnes balva» kopš 2007. gada rīko Vides zinātnes un izglītības padome un Latvijas Republikas Vides ministrija. Konkursa mērķis ir attīstīt vides zinātni un izglītību Latvijā, informējot sabiedrību par Latvijas izcilajām personībām, kuras aizrautīgi cīnās par vides saglabāšanu un uzlabošanu, kā arī veido vides zinātnes un izglītības platformu.

RTU Informācijas centrs

8. novembris, 2010 plkst. 10:28