2. decembris, 2010
.
.
.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26.–27. novembrī, Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) peldbaseinā, notika 21. LASS Universiādes’2010 sacensības peldēšanā. Tāpat kā iepriekšējās Universiādes sacensībās, arī šoreiz RTU peldēšanas komandas uzvarēja gan sieviešu, gan vīriešu komandu vērtējumā.

02.12.2010.

Komandu vērtējumā sievietēm 1. vieta: RTU – 7826 punkti; 2. vieta: LSPA – 6649 punkti; 3. vieta: LLU – 412 punkti.

Komandas līdere – IEVF 2. kursa studente Aļona Ribakova uzvarēja visās distancēs, kurās startēja ar sporta meistara normai atbilstošu rezultātu, vēl godalgotas vietas izcīnīja BF 1. kursa studente Olga Šišlova, IEVF 2. kursa studente Viktorija Landiševa, Valodu institūta maģistre Jūlija Markova.

Vīriem RTU labākais peldētājs – ETF 3. kursa students Konstantīns Blohins uzvarēja trijās distancēs, divās uzrādot sporta meistara normai atbilstošu rezultātu.

Lielisks starts bija arī šādiem RTU peldētājiem, kuri izcīnīja godalgotas vietas un deva daudz punktu komandas pūrā: TMF studenti Artjoms Rodins un Artūrs Grigalis, kā arī DITF 2. kursa studenti Artūrs Masļeņņikovs un IEVF maģistrs Sergejs Maiboroda.

Vīriem komandu vērtējums: 1. vieta: RTU – 9196 punkti; 2. vieta: LLU – 8114 punkti; 3. vieta: LSPA – 6408 punkti.