RTU papildu Atvērto durvju dienas

12. jūnijs, 2012

Ņemot vērā lielo vidusskolēnu interesi par studijām un budžeta vietām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), atsevišķas fakultātes un filiāles rīko papildu Atvērto durvju dienas. Jau ziņots, ka tikai pamatstudiju programmās vien jaunajiem studentiem būs pieejamas 2153 budžeta vietas, kas ir par 200 vietām vairāk nekā pērn.

Ceturtdien,  14. jūnijā, plkst. 18 Kaļķu ielā 1, 403. auditorijā notiks Inženierekonomikas un vadības fakultātes MBA programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība», kurā interesenti varēs uzzināt , kā realizēt savas inovatīvās idejas, apgūstot jaunas zināšanas.

28. jūnijā no plkst. 16–18 notiks Atvērto durvju diena RTU Rīgas Biznesaskolā (RBS). Interesenti varēs iepazīties ar RBS piedāvātajām bakalaurastudiju programmām.

Savukārt RTU Daugavpils filiāle, Smilšu ielā, Daugavpilī, interesantus uz Atvērto durvju dienu aicina 30. jūijā no plkst. 12 līdz 14.

«RTU ir lielākais budžeta vietu skaits Latvijas augstākās izglītības iestāžu vidū, jo mēs nodrošinām valsts tautsaimniecības attīstībai visvairāk nepieciešamo un darba tirgū pieprasītāko speciālistu sagatavošanu. RTU absolventi vienmēr ir pieprasīti darba tirgū un vairākums atrod darba vietas jau studiju laikā,» uzsver RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis.

RTU Informācijas centrs

12. jūnijs, 2012 plkst. 0:00