RTU organizē mini forumu uzņēmējiem un jaunajiem līderiem

11. oktobris, 2011

Lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Biznesa interešu klubs «Portfelis» 19. oktobrī rīko mini forumu uzņēmējiem un jaunajiem līderiem «Biznesa sula».

Mini forums «Biznesa sula» 19. oktobrī norisināsies RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Ķīpsalas ielā 10, plkst. 19, ierašanās no plkst. 18.30. Forumāaicināts piedalīties ikviens interesents. Dalība mini forumā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Visi interesenti aicināti pieteikties līdz 17. oktobrim, sūtot pieteikumu uz , norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Mini foruma laikā savos veiksmes stāstos ar Biznesa interešu kluba «Portfelis» dalībniekiem – topošajiem uzņēmējiem dalīsies Baltijas valstīs lielākā rotaļu un sporta laukumu aprīkojuma ražotājuzņēmuma SIA «KSIL Baltic» pārstāvji, kā arī biznesa ideju konkursa «Ideju kauss 2010» uzvarētāji – Jānis un Ēriks Zaharani.

Pieredzējušie uzņēmumu vadītāji un topošie uzņēmēji diskutēs par jauno uzņēmumu izaugsmes iespējām Latvijā, investīciju piesaisti, inovatīvu ideju attīstību Latvijas tirgū, mazo un vidējo uzņēmumu lomu jaunu darbavietu veidošanā u. c., kā arī noteiks iespējamos savstarpējās sadarbības virzienus.

Mini foruma «Biznesa sula» mērķis ir veidot platformu pieredzes apmaiņaiun sadarbības veidošanai starp veiksmīgiem uzņēmējiem un perspektīviem topošajiem uzņēmējiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

Mini forums «Biznesa sula» ir jauna tradīcija – pasākums, ko Biznesa interešu klubs «Portfelis» sāka organizēt 2011. gada pavasarī.

Biznesa interešu klubu «Portfelis» ar RTU Karjeras centra atbalstu izveidojuši RTU studenti. Klubs jauniešiem piedāvā bezmaksas neformālo biznesa izglītību.

RTU Informācijas centrs

11. oktobris, 2011 plkst. 10:23