RTU notiks vides un klimata tehnoloģijām veltīta konference

14. maijs, 2019

No 15. līdz 17. maijam Rīgas Tehniskajā universitātē, Āzenes ielā 12/1 notiks ikgadējā starptautiskā zinātniskā konference «Conference of Environment and Climate Technologies (CONECT)». Konferences uzmanības lokā ir vairāki būtiski klimata tehnoloģiju jomas temati – atjaunojamā enerģija, sistēmdinamika, zaļās transporta sistēmas, biodegviela un alternatīvā degviela, piesārņojuma novēršana, enerģētikas un oglekļa tirgus, energoefektivitātes uzlabošana, resursu efektīva izmantošana, aprites ekonomika, ekodizains un citi.

Konferences darbs organizēts divās plenārsesijās, sešās paneļsesijās, kā arī divās stenda referātu sesijās. Konferences gaitā saturiski daudzveidīgā programmā ap 100 zinātnieku no vairāk nekā 20 valstīs iepazīstinās ar saviem pētījumiem.

Konferences mērķis ir veicināt zinātnieku pētījumu rezultātu apmaiņu enerģētikas un vides inženierzinātņu jomā, kā arī dot iespēju zinātniekiem un doktorantiem publicēt savus zinātniskos rakstus un pētījumu rezultātus.

Konferenci organizē Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts.

«CONECT» notiek kopš 2008. gada, apvienojot zinātniekus un pētniekus no dažādām valstīm. Konferences raksti tiks publicēti žurnālā Environmental and Climate Technologies un indeksēti Scopus un Web Of Science datubāzēs.

Konferences mājaslapa

RTU Sabiedrisko attiecību departaments