RTU notiks Vernera fon Sīmensa Izcilības balvas pasniegšanas ceremonija

5. janvāris, 2012

Ceturtdien, 12. janvārī, plkst. 17 Rīgas Tehniskās universitātes Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, Siemens Osakeyhtio Latvijas filiāle sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un Latvijas Universitāti (LU) organizē Vernera fon Sīmensa Izcilības balvas pasniegšanas ceremoniju abu universitāšu doktorantūras un maģistrantūras absolventiem – konkursa laureātiem.

Vernera fon Sīmensa balvai (Werner von Siemens Excellence Award) šogad tika izvirzīti RTU un LU doktorantūras un maģistrantūras absolventi, kuri aizstāvējuši promocijas vai maģistra darbu 2010./2011. akadēmiskajā gadā elektrotehnikas, enerģētikas, elektronikas, automātikas, transporta sistēmu un medicīnas inženierijas nozarēs, tādējādi atbalstot Latvijas jaunos eksakto zinātņu talantus valsts ekonomikai nozīmīgās jomās.

Gadskārtējā Vernera fon Sīmensa Izcilības balva šogad tiks pasniegta jau divpadmito reizi. Konkursā ik gadu piedalās labākie RTU un LU maģistra darbu un doktora disertāciju autori.

Vernera fon Sīmensa balvas pasniegšana ir Siemens Osakeyhtio Latvijas filiāles ikgadējs atbalsts Latvijas eksakto zinātņu labākajiem speciālistiem par ieguldījumu zinātniskajā darbībā, sekmējot būtisku Latvijas tautsaimniecības nozaru pētniecību un attīstību. Piešķirto stipendiju fonds jaunajiem talantiem šogad sasniedz 5000 eiro.

Vernera fon Sīmensa Izcilības balvas pasniegšanā piedalīsies: RTU zinātņu prorektors profesors Bruno Grasmanis, LU rektors profesors Mārcis Auziņš, Siemens Osakeyhtio Latvijas filiāles izpilddirektore Maija Baumane.

RTU Informācijas centrs

5. janvāris, 2012 plkst. 11:53