RTU notiks starptautisks programmēšanas un tehnoloģiju festivāls «CodeX»

30. maijs, 2022

No 17. līdz 19. jūnijam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte pārtaps par Eiropas hakatonu kopienas centru, pulcējot vairāk nekā 300 nozares speciālistus no 12 Eiropas valstīm. Hakatonā «CodeX» viņiem būs iespēja rādīt savas prasmes un risināt aizraujošus programmēšanas izaicinājumus.

Plašāka informācija par hakatona norisi un pieteikšanās.

«CodeX» mērķis ir apvienot cilvēkus ar dažādām prasmēm, pieredzi un vēlmi izaicināt sevi. Dalība hakatonā ir bez maksas un hakatons ir atvērts gan programmētājiem, gan dizaineriem, studentiem, uzņēmējiem un citiem interesentiem, kurus aizrauj tehnoloģijas. Tas nodrošinās unikālu iespēju sadarboties un apmainīties pieredzē ar simtiem programmētāju, vienlaikus saņemot atbalstu no mentoriem un nozares ekspertiem. Organizatoru komanda pieteikties aicina dalībniekus ne tikai no Latvijas, bet arī no visas Eiropas.

«CodeX» dalībnieki 48h laikā veidos jaunas un inovatīvas idejas jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem. Sākot no mašīnmācīšanās līdz pat kriptovalūtām un paplašinātajai realitātei, komandām būs pieeja uzņēmumu jaunākajām tehnoloģijām, datiem un iekšējiem rīkiem. Hakatona labākā risinājuma autori saņems naudas balvu 5000 EUR apmērā no galvenā atbalstītāja «Ubiquiti».

Pasākuma organizatori solās nodrošināt ne tikai dalībnieku izmitināšanu un ēdināšanu, bet arī piekļuvi starptautiskai IT kopienai un modernām tehnoloģijām.

Hakatons vienlaicīgi norisināsies gan virtuāli, gan klātienē Rīgā.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Hakatonu organizē inovāciju vadības uzņēmums «Helve».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

30. maijs, 2022 plkst. 15:58