RTU notiks seminārs «Saule un Biokurināmais. No A līdz Z»

6. decembris, 2010

Otrdien, 7. decembrī, plkst. 10 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Kronvalda bulvārī 1,  notiks saules un granulu kombisistēmām veltīts informatīvs seminārs «Saule un biokurināmais. No A līdz Z».

06.12.2010.

Semināra laikā būs iespēja iegūt plašāku informāciju par saules un granulu kombisistēmas izmantošanas iespējām Latvijā, koksnes kurināmā cenu salīdzinājumu, tehnoloģiskajiem risinājumiem zaļai koģenerācijai, kā arī noskaidrot, vai ir iespējama saules enerģijas izmantošana Latvijā.

Seminārs tiek rīkots trīs dažādu Eiropas Savienības projektu ietvaros, kuri ir vērsti uz atjaunojamo energoresursu izmantošanu un veicināšanu Eiropas līmenī. Informatīvo semināru organizē Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības siltuma sistēmu institūts un SIA «Ekodoma».

Sīkāka informācija, kā arī reģistrēšanās semināram mājaslapā: www.videszinatne.lv un www.ekodoma.lv.

RTU Informācijas centrs

6. decembris, 2010 plkst. 12:23