RTU notiks seminārs promocijas darba vadītājiem

22. februāris, 2011

Otrdien, 1. martā, plkst. 9.30, Kaļķu ielā 1, 201. auditorijā norisināsies seminārs promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis», kuru laikā tiks izdiskutēta Zalcburgas principu izmantošana RTU doktorantūras īstenošanas procesā.

Plānots, ka seminārs noritēs brīvā atmosfērā, pie rīta kafijas tases uzklausot RTU rektora akadēmiķa Leonīda Ribicka ziņojumu par Zalcburgas principiem un Eiropas nostādnēm attiecībā uz doktorantūras īstenošanu. Pēc ziņojuma paredzēta kopīga diskusija par iespējām Zalcburgas principus piemērot RTU situācijai.

Semināra laikā izskanējušās atziņas tiks apkopotas un pievienotas topošajai RTU promocijas darba vadītāja rokasgrāmatai, kas paredzēts kā palīgmateriāls jaunajiem promocijas darba vadītājiem, informē RTU Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Dalību seminārā lūgums pieteikt līdz 25. februārim, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089870.

Zalcburgas principus ir izstrādājusi Eiropas Universitāšu asociācija,kura pārstāv universitātes un rektoru padomes no 46 Eiropas valstīm. Zalcburgas principi iepazīstina ar Eiropas doktorantūras reformu būtiskākajiem atskaites punktiem.

RTU Informācijas centrs

22. februāris, 2011 plkst. 20:17